Već tradicionalno u srijedu 20. kolovoza 2025. hodočasnici su nakon večernje svete mise krenuli ispred naše Katedrale pješice na Mariju Bistricu. Ispratili su ih kapelan Ivan i časna sestra Paula. I po kiši i po suncu hodali su neumorno kako to već godinama čine Hrvati romari s različitih strana prema našim marijanskim svetištima. Danas su sretno stigli, a Maja koja godinama sa svojim suprugom tako hodočasti, danas slavi i rođendan - neka joj bude blagoslovljen. Oni će se pridružiti programu mladih i sutrašnjem hodočašću naše biskupije.